Награды второго дня

Награды второго дня 28.03.2018

AWARD CEREMONY LIST

RSC 2018

March 27

Junior

204 Spelling

Amartey Sename (International School of Tomorrow) 3 place

Ndahayo Divine Inema (International School of Tomorrow) 2 place

Spirina Nastya (Gymnasium # 94) 1 place

Ayuk Lily-Justin Beju (International School of Tomorrow) 1 place

Senior

204 Spelling

Ngo Viet Tuan Tung (International School of Tomorrow) 3 place

Tariremwa Benjamin David (International School of Tomorrow) 3 place

Burungibwe Esther (International School of Tomorrow) 2 place

Ashfaque Taukeed (International School of Tomorrow) 1 place

214 Russian Dictation

Junior:

Afanasiev Arthur (International School of Tomorrow) 3 place
Danilova Sofia (School # 13) 3 place
Mamaeva Victoria (Gymnasium # 94) 3 place

Vdovina Anastasia (Lyceum #17) 2 place

Spirina Nastya (Gymnasium # 94) 1 place
Kapranova Natalia (School # 13) 1 place

Senior

214 Russian Dictation

Mitrophanova Irina (School # 13) 3 place

Zvereva Vasilisa (School # 13) 3 place

Pan Tatyana (Gymnasium Arman) 3 place

Sutulov Anton (Lyceum #17) 2 place

Nesterova Daria (School # 13) 1 place

Junior

202 Checkers

Wu Bowen (International School of Tomorrow) 3 place

Kurzanov Oleg (Lyceum #17) 2 place

Afanasiev Arthur (International School of Tomorrow) 1 place

Senior

202 Checkers

Nguyen Viet Hoang (International School of Tomorrow) 3 place

Tran Dang Nhat (International School of Tomorrow) 2 place

Tran Bao Duc (International School of Tomorrow) 1 place

Junior

203 Chess

Semenov Mark (Gymnasium # 94) 3 place

Afanasiev Arthur (International School of Tomorrow) 2 place

Soburbekov Aydar (School # 13) 1 place

Senior

203 Chess

Ngo Hoang Lan (International School of Tomorrow) 3 place

Yi Hong Yu (International School of Tomorrow) 2 place

Pham Tuan Kiet (International School of Tomorrow) 1 place

Junior

217 Bible Bowl

Le Dang Doanh (International School of Tomorrow) 1 place

Ndashe Busanga (International School of Tomorrow) 1 place

Tumuhamye Israel Rutazindwa (International School of Tomorrow) 1 place

Senior

217 Bible Bowl

Burungibwe Esther (International School of Tomorrow) 3 place

Le Gia Bao Han (International School of Tomorrow) 3 place

Ngo Viet Tuan Tung (International School of Tomorrow) 3 place

Tariremwa Benjamin David (International School of Tomorrow) 3 place

Junior

424 Soccer Kick

Shrestha Adhip (International School of Tomorrow) 3 place

Omosayin Victory Dorin (International School of Tomorrow) 2 place

Saitov Semen (Gymnasium # 94) 1 place

Senior

424 Soccer Kick

Ngo Hoang Lan (International School of Tomorrow) 3 place

Yi Hong Yu (International School of Tomorrow) 2 place

Pham Tuan Kiet (International School of Tomorrow) 1 place

Junior

428 Table Tennis (Singles)

Tsogtgerel Bat-Anand (International School of Tomorrow) 3 place

Shrestha Adhip (International School of Tomorrow) 2 place

Omosayin Victory Dorin (International School of Tomorrow) 1 place

Senior

428 Table Tennis (Singles)

Nguyen Viet Hoang (International School of Tomorrow) 3 place

Mara Oliver (International School of Tomorrow) 2 place

Vu Hoang Trung Anh (International School of Tomorrow) 1 place

Junior

450 Table Tennis (Singles)

Leonova Anastasia (Lyceum #17) 2 place

Vu Thuk Phuong (International School of Tomorrow) 1 place

Senior

429 Table Tennis (Doubles)

KIm Minsung (International School of Tomorrow) 3 place

Yunes Karam (International School of Tomorrow) 3 place

Ngo Hoang Lan (International School of Tomorrow) 2 place

Singh Avandeep (International School of Tomorrow) 2 place

Tran Dang Nhat (International School of Tomorrow) 1 place

Vu Hoang Trung Anh (International School of Tomorrow) 1 place

431 Tennis Singles

Senior:

Vu Hoang Trung Anh (International School of Tomorrow) 2 place

Tran Dang Nhat (International School of Tomorrow) 1 place

433 Badminton (P)

Senior:

Vu Hoang Trung Anh (International School of Tomorrow) 3 place

Tran Dang Nhat (International School of Tomorrow) 2 place

Tran Bao Duc (International School of Tomorrow) 1 place

434 Badminton (P)

Senior:

Kuras Akerke (Gymnasium Arman) 3 place

Oloyede Precious (International School of Tomorrow) 2 place

Gupta Sakshi (International School of Tomorrow) 1 place


Возврат к списку